اولین عکس منتشر شده گوشی Huawei P40 Pro

» اولین عکس منتشر شده گوشی Huawei P40 Pro

جالب است که اولین نگاه شما را به Huawei P40 Pro ، سری بعدی تلفن های هوشمند پرچمدار غول مخابراتی چین که در ماه مارس رونمایی می شود ، جلب کنیم. تصاویر این گوشی روز پنجشنبه توسط ایوان بلس مشهور به توییتر ارسال شده است.

این تصاویر ظاهراً مشخصات گوشی را از پهلوها و بالا و همچنین قسمت جلویی و پشتی نشان می دهد که در طرح های رنگی سیاه و سفید دیده می شود و آنچه که به نظر می رسد یک ماژول دوربین بسته بندی شده است.

یکی از لنزها ممکن است از بزرگنمایی نوری 10 برابر که مینگ چی کو تحلیلگر چینی در یک یادداشت تحقیق در ماه دسامبر یادداشت می کند ، برخوردار باشد. او همچنین پیش بینی کرد که یک لنز تله فوتو پراسکوپی در پشت آن وجود داشته باشد. مدل قبلی این گوشی یعنی Huawei P30 Pro با بزرگنمایی نوری 5 برابر ، 10 برابر هیبریدی و 50 برابر بزرگنمایی دیجیتال ارائه شده است.

 پیش بینی می شود هواوی P40 و P40 Pro در رویدادی در ماه مارس در پاریس اعلام شود. مدیرعامل گروه مصرف کننده غول فناوری چینی ، ریچارد یو در ماه دسامبر جزئیات را به مطبوعات فرانسه ارائه داد و گفت این تلفن به لطف قرار گرفتن در لیست سیاه دولت آمریکا، اوایل امسال بدون پشتیبانی گوگل منتشر می شود.


 هواوی هنوز هم می تواند از سیستم عامل اندروید منبع باز استفاده کند ، اما نمیتواند از برنامه های دارای مجوز گوگل مانند Google Maps ، Uber و Google PodcastsHuawei بهره ببرد.

این شرکت در ماه مه در لیست سیاه دولت ایالات متحده قرار گرفت و به "لیست موجودیت مستقل" ایالات متحده (PDF) اضافه شد.  

علاوه بر افزودن هواوی به این فهرست ، رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ در عین حال دستورالعملی را كه اساساً ممنوعیت شركت را با توجه به نگرانی های مربوط به امنیت ملی مبنی بر اینكه هواوی روابط نزدیكی با دولت چین داشته است امضا کرد.  

هواوی بارها و بارها این اتهام را رد کرده است.

آخرین مطالب این وبلاگ