بالاخره اینستاگرام دایرکت مسیج را به نسخه وب می آورد

» بالاخره اینستاگرام دایرکت مسیج را به نسخه وب می آورد


امروزه درصد کمی از کاربران جهانی سیستم عامل می توانند از طریق وب سایت اینستاگرام به پیام های خصوصی خود دسترسی پیدا کنند، که برای کسب و کار های مجازی، اینفلوئنسر ها و هر کس دیگری که پیام های زیادی ارسال می کنند، این تغییر می تواند مفید باشد و در عین حال که دسترسی به این قابلیت را پیدا کنند بی نیاز به موبایل خود می شوند.

این شرکت می گوید ، روند موفقیت آمیز امروز فقط یک آزمایش است و جزئیات بیشتر در مورد یک پتانسیل گسترده در مقیاس گسترده در آینده به دست خواهد آمد.

 تجربه پیام رسانی مستقیم از طریق مرورگر مشابه با تلفن همراه خواهد بود.

می توانید از طریق صفحه دایرکت یا صفحه پروفایل، گروه های جدیدی ایجاد کرده یا با شخصی گپ بزنید.  

همچنین می توانید برای لایک کردن یک پیام، دوبار روی آن ضربه بزنید، عکس ها را از دسکتاپ به اشتراک بگذارید و تعداد کل پیام های خوانده نشده را ببینید.  

در صورت فعال کردن اعلان ها برای کل سایت اینستاگرام در مرورگر خود، می توانید اعلان های دایرکت را روی دسکتاپ خود دریافت کنید.

مارک زاکربرگ موسس فیسبوک و صاحب امتیاز واتس اپ و همچنین اینستاگرام گفته است که:

من برای دایرکت های اینستاگرام در وب لابی کرده ام، بیشتر به این دلیل که من یک گزارشگر هستم که گهگاه از طریق اینستاگرام به منابع می رسم. من همچنین بیشتر روزها در لپ تاپ خود زندگی می کنم، بنابراین برطرف کردن دایرکت های اینستاگرام مانند هر برنامه چت رومیزی دیگری روند من را ساده می کند و چت کردن سریعتر و آسان تر با دوستان و منابع من را آسان می کند.


آخرین مطالب این وبلاگ